Recruiter (7.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (39 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Content
ro: Conținut

en: Description
ro: Descriere

en: Language
ro: Limba

en: Article
ro: Articol

en: File
ro: Fișier

en: Link
ro: Legătură

en: Help
ro: Ajutor

en: Summary
ro: Sumar

en: Region
ro: Regiune

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Location
ro: Locaţia

en: Phone
ro: Telefon

en: Address
ro: Adresă

en: Text color
ro: Culoare text

en: Languages
ro: Limbi

en: Features
ro: Caracteristici

en: Link color
ro: Culoare link

en: Featured
ro: Recomandat

en: Company name
ro: Nume companie

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Header top
ro: Cap sus

en: Header bottom
ro: Cap jos

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar

en: Basic page
ro: Pagină simplă

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ro: Folosiți <em>pagini simple</em> pentru conținut static, cum ar fi o pagină 'Despre noi'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ro: Folosiți taguri pentru a grupa articolele similare în categorii.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ro: Folosiți <em>articole</em> pentru conținut dependent de timp, cum ar fi știri, comunicate de presă sau articole de blog.

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Main background
ro: Fundal principal

en: Sidebar background
ro: Imagine de fundal laterală

en: Sidebar borders
ro: Margini laterale

en: Footer background
ro: Culoare de fundal a subsolului paginii

en: Title and slogan
ro: Titlu și slogan
