Recruiter (7.x-1.0-beta3) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: File
th: ไฟล์

en: Link
th: ลิงค์

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Address
th: ที่อยู่

en: Text color
th: สีของข้อความ

en: Link color
th: สีของลิงก์

en: Header top
th: ด้านบนของส่วนหัว

en: Header bottom
th: ด้านล่างของส่วนหัว

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Secondary menu
th: เมนูรอง

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง
