Recruiter (7.x-1.0-beta4) - en to sv translation catalogue (51 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: Article
sv: Artikel

en: File
sv: Fil

en: Link
sv: Länk

en: Help
sv: Hjälp

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Location
sv: Plats

en: Phone
sv: Telefon

en: Address
sv: Adress

en: Text color
sv: Textfärg

en: Languages
sv: Språk

en: Features
sv: Funktioner

en: Link color
sv: Länkfärg

en: Photo
sv: Foto

en: Organization
sv: Organisation

en: Featured
sv: Framhävd

en: Company name
sv: Företagsnamn

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.

en: Header top
sv: Sidhuvud - överst

en: Header bottom
sv: Sidhuvud - nederst

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: Basic page
sv: Enkel sida

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sv: Använd <em>enkla sidor</em> för ditt statiska innehåll, såsom en sida "Om oss".

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sv: Använd etiketter för att gruppera artiklar med liknande ämnen till kategorier.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
sv: Ange en kommaseparerad lista med ord för att beskriva ditt innehåll.

en: Footer first column
sv: Första kolumnen för sidfot

en: Footer second column
sv: Andra kolumnen för sidfot

en: Footer third column
sv: Tredje kolumnen för sidfot

en: Footer fourth column
sv: Fjärde kolumnen för sidfot

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sv: Använd <em>artiklar</em> för tidskänsligt innehåll som nyheter, pressreleaser eller blogginlägg.

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt

en: Triptych first
sv: Första triptyk

en: Triptych middle
sv: Mittentriptyk

en: Triptych last
sv: Sista triptyk

en: Main background
sv: Huvudbakgrund

en: Sidebar background
sv: Bakgrund för sidospalt

en: Sidebar borders
sv: Kant för sidospalt

en: Footer background
sv: Sidfotens bakgrund

en: Title and slogan
sv: Titel och slogan

en: Upload an image to go with this article.
sv: Ladda upp en bild tillsammans med denna artikel.
