Recruiter (7.x-1.0-rc2) - en to et translation catalogue (36 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Article
et: Artikkel

en: Help
et: Abi

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Link color
et: Lingi värvus

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Header top
et: Päise ülemine osa

en: Header bottom
et: Päise allosa

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
et: Sarnaseid teemasid käsitlevate artiklite kategoriseerimiseks kasuta silte.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
et: Sisu kirjeldamiseks lisa komaga eraldatud märksõnade nimekiri.

en: Footer first column
et: Jaluse esimene tulp

en: Footer second column
et: Jaluse teine tulp

en: Footer third column
et: Jaluse kolmas tulp

en: Footer fourth column
et: Jaluse neljas tulp

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
et: <em>Artikleid</em> kasutatakse aeguva sisu jaoks nagu uudised, pressiteated või blogi sissekanded.

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar second
et: Teine külgriba

en: Triptych first
et: Kolmiku esimene tulp

en: Triptych middle
et: Kolmiku keskmine tulp

en: Triptych last
et: Kolmiku viimane tulp

en: Main background
et: Peamine taust

en: Sidebar background
et: Külgriba taust

en: Sidebar borders
et: Külgriba äärised

en: Footer background
et: Jaluse taust

en: Title and slogan
et: Pealkiri ja hüüdlause

en: Upload an image to go with this article.
et: Laadi üles selle artikliga seotud pilt.
