Recruiter (7.x-1.0-rc2) - en to ga translation catalogue (92 entries)

en: user
ga: úsáideoir

en: E-mail
ga: R-phost

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Language
ga: Teanga

en: Read more
ga: Léigh tuilleadh

en: more
ga: Tuilleadh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Password
ga: Pasfhocal

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Country
ga: Tír

en: Category
ga: Ábhar

en: Book
ga: Leabhar

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: View
ga: Féach ar

en: Picture
ga: Pictiúr

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Year
ga: Bliain

en: Site name
ga: Ainm Suíomh

en: Your name
ga: Do ainm

en: E-mail address
ga: Seoladh r-phoist

en: Month
ga: Mí

en: Phone
ga: Fón

en: Postcode
ga: Cód Poist

en: Day
ga: Lá

en: Start date
ga: Dáta tosaithe

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: User login
ga: Logáil isteach úsáideora

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Order
ga: Ordú

en: City
ga: Cathair

en: Postal code
ga: Cód Poist

en: Updated date
ga: Nuashonraithe

en: Full name
ga: Ainm iomlán

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
ga: Cuntas bailí ríomhphoist. Seolfar gach ríomhphost ón gcóras chuig an seoladh seo. Ní dhéanfar poiblí do sheoladh ríomhphoist, agus ní bhainfear úsáid as ach más mian leat pasfhocal nua a fháil nó nuacht nó fógraí áirithe a fháil trí ríomhphost.

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Member for
ga: Ball ar feadh

en: Request new password
ga: Iarr pasfhocal nua

en: Log out
ga: Logáil amach

en: Create new account
ga: Cruthaigh cuntas nua

en: or
ga: nó

en: County
ga: Contae

en: !name field is required.
ga: Réimse '!name' riachtanach

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: 1 minute
ga: Nóiméad amháin

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
ga: Taispeánfar do shíniú go poiblí ag bun gach ceann de do ráitis.

en: Postal Code
ga: Cód Poist

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »

en: Postal address
ga: Seoladh poist

en: and
ga: agus

en: Dashboard
ga: Deais

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
ga: Clóscríobh an pasfhocal nua sa dá réimse leis an phasfhocal reatha an úsáideora a athrú.

en: Disable rich-text
ga: Díchumasaigh méith-théacs

en: - Any -
ga: - Iad uile -

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
ga: Réamhshocrú teanga an chuntais seo do ríomhphoist, agus an teanga roghnaithe do léiriú an tsuímh.

en: Delete picture
ga: Scrios an pictiúr

en: Address 2
ga: Seoladh 2

en: Address 1
ga: Seoladh 1

en: Navigate to previous year
ga: Déan nascleanúint chuig anuraidh

en: Navigate to next year
ga: Déan nascleanúint chuig an bhliain seo chugainn

en: Navigate to previous month
ga: Déan nascleanúint chuig an mhí roimhe seo

en: Navigate to next month
ga: Déan nascleanúint chuig an mhí seo chugainn

en: Navigate to previous week
ga: Déan nascleanúint chuig an tseachtain roimhe seo

en: Navigate to next week
ga: Déan nascleanúint chuig an tseachtain seo chugainn

en: Navigate to previous day
ga: Déan nascleanúint chuig an lá roimhe seo

en: Navigate to next day
ga: Déan nascleanúint chuig an chéad lá eile

en: E-mails
ga: R-phoist

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
ga: Tá spásanna ceadaithe, ní cheadaítear poncaíocht seachas lánstadanna,  fleiscíní, uaschamóga agus fostríoca.

en: Input required
ga: Ionchur riachtanach

en: Sort By
ga: Sórtáil de réir

en: Enter your current password to change the %mail or %pass. !request_new.
ga: Clóscríobh do phasfhocal reatha chun do %mail nó %pass a athrú. !request_new.

en: Current password
ga: Pasfhocal reatha

en: Delete and save
ga: Scrios agus sábháil

[ctx: datetime]
en: Year
ga: Bliain

[ctx: datetime]
en: Month
ga: Mí

[ctx: datetime]
en: Day
ga: Lá

[ctx: date_nav]
en: Next
ga: Ar aghaidh

en: Do not begin name with numbers.
ga: Ná tosaigh ainm le huimhreacha.

en: Town/City
ga: Baile/Cathair
