Recruiter (7.x-1.11) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: Article
ur: مضمون

en: Help
ur: مدد

en: Header
ur: ہیڈر

en: File system
ur: فائل سسٹم

en: Installed %module module.
ur: نصب شدہ %module ماڈیول
