Recruiter (7.x-1.12) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Article
sl: Članek

en: Help
sl: Pomoč

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Featured
sl: Izpostavljeno

en: File system
sl: Datotečni sistem

en: Installed %module module.
sl: Modul %module je nameščen.

en: Header top
sl: Glava na vrhu
