Recruiter (7.x-1.13) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Article
bg: Статия

en: Help
bg: Справка

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Link color
bg: Цвят на хипервръзките

en: File system
bg: Файлова система

en: Main menu
bg: Основно меню

en: Header top
bg: Горна част на заглавната част

en: Header bottom
bg: Долна част на заглавната част

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню

en: Private file system path
bg: Път към лична файловата система.
