Recruiter (7.x-1.13) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Home
is: Heim

en: Content
is: Innihald

en: Help
is: Hjálp

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: Text color
is: Tekstalitur

en: Link color
is: Leinkislitur

en: File system
is: Fílukervi

en: Installed %module module.
is: Legði inn %module mótul.

en: Header top
is: Høvd ovast

en: Header bottom
is: Høvd niðast

en: Footer first column
is: Fyrsti teigur í síðufóti

en: Footer second column
is: Annar teigur í síðufóti

en: Footer third column
is: Triði teigur í síðufóti

en: Footer fourth column
is: Fjórði teigur í síðufóti
