Recruiter (7.x-1.13) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Article
kk: Мақала

en: Help
kk: Көмек

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: Link color
kk: Сілтеме түсі

en: File system
kk: Файлдық жүйе

en: Installed %module module.
kk: %module модулі қондырылды.

en: Header top
kk: Үстіңгі деректеме басы

en: Header bottom
kk: Үстіңгі деректеме аяғы

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Private file system path
kk: Жеке файлдық жүйе жолы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы

en: Sidebar background
kk: Өң(background) жақ тақтасы

en: Sidebar borders
kk: Жиек жақ тақтасы
