Recruiter (7.x-1.14) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Article
ast: Artículu

en: Help
ast: Aida

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Text color
ast: Color del testu

en: Link color
ast: Color del enllaz

en: File system
ast: Sistema de ficheros

en: Installed %module module.
ast: Preséu %module instaláu.

en: Basic page
ast: Páxina básica
