Recruiter (7.x-1.15) - en to km translation catalogue (39 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Article
km: អត្ថបទ

en: Help
km: ជំនួយ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ

en: Link color
km: ពណ៌​តំណ

en: Featured
km: លក្ខណៈ​ពិសេស

en: File system
km: ប្រព័ន្ធ​ឯកសារ

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Installed %module module.
km: បាន​ដំឡើង​​ម៉ូឌុល %module ។

en: Header top
km: កំពូល​បឋមកថា

en: Header bottom
km: បាត​បឋមកថា

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង

en: Private file system path
km: ផ្លូវ​ប្រព័ន្ធ​ឯកសារ​ឯកជន

en: Basic page
km: ទំព័រ​មូលដ្ឋាន

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
km: ប្រើ <em>ទំព័រ​មូលដ្ឋាន</em> សម្រាប់​មាតិកា​ថេរ ដូច​ជា​ទំព័រ 'អំពី​យើង' ។

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
km: ប្រើ​ស្លាក ដើម្បី​ដាក់​អត្ថបទ​ជា​ក្រុម​នៅ​លើប្រធានបទ​ស្រដៀង​គ្នា​​ទៅ​​ជា​ប្រភេទ ។

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
km: បញ្ជី​បញ្ជី​​ពាក្យ​ដែលបំបែក​ដោយ​សញ្ញា​ក្បៀស​ ដើម្បី​ពិពណ៌នា​អំពី​មាតិកា​របស់​អ្នក ។

en: Footer first column
km: ជួរឈរ​ដំបូង​របស់​បាតកថា

en: Footer second column
km: ជួរឈរ​ទីពីរ​របស់​បាតកថា

en: Footer third column
km: ជួរឈរ​ទីបី​របស់​បាតកថា

en: Footer fourth column
km: ជួរឈរ​ទី​បួន​របស់​បាតកថា

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
km: ប្រើ <em>អត្ថបទ</em> សម្រាប់​មាតិកា​ដែល​ប្រែប្រួល​តាម​ពេលវេលា​ដូចជា ព័ត៌មាន សេចក្ដីប្រកាស​ព័ត៌មាន ឬ​ការ​ប្រកាស​តាម​កំណត់ហេតុ​បណ្ដាញ ។

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌

en: Sidebar second
km: របារ​ចំហៀង​នៅ​ទីពីរ

en: Triptych first
km: រូបភាព​លើ​បន្ទះ​បី​នៅ​ដំបូង

en: Triptych middle
km: រូបភាព​លើ​បន្ទះ​បី​នៅ​កណ្ដាល

en: Triptych last
km: រូបភាព​លើ​បន្ទះ​បី​នៅ​ចុងក្រោយ

en: Main background
km: ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ​មេ

en: Sidebar background
km: ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ​របស់​របារ​ចំហៀង

en: Sidebar borders
km: ស៊ុម​របស់​របារ​ចំហៀង

en: Footer background
km: ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ​របស់​បាតកថា

en: Title and slogan
km: ចំណងជើង និង​ពាក្យស្លោក

en: Upload an image to go with this article.
km: ផ្ទុក​រូបភាព​ឡើង​ដើម្បី​ភ្ជាប់​ជាមួយ​នឹង​អត្ថបទ​នេះ ។
