Recruiter (7.x-1.16) - en to ca translation catalogue (38 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Help
ca: Ajuda

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Text color
ca: Color del text

en: Link color
ca: Color dels enllaços

en: Featured
ca: Distintiu

en: File system
ca: Sistema de fitxers

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Installed %module module.
ca: S'ha instal·lat el mòdul %module.

en: Header top
ca: Capçalera superior

en: Header bottom
ca: Capçalera inferior

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Private file system path
ca: Camí del sistema de fitxers privat

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ca: Utilitzeu les <em>pàgines bàsiques</em> per al vostre contingut estàtic, com una pàgina de 'Qui som'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ca: Utilitzeu les etiquetes per a agrupar en categories els articles de temes similars.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
ca: Introduïu una llista de paraules separades per comes per descriure el vostre contingut.

en: Footer first column
ca: Primera columna del peu

en: Footer second column
ca: Segona columna del peu

en: Footer third column
ca: Tercera columna del peu

en: Footer fourth column
ca: Quarta columna del peu

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ca: Utilitzeu els <em>articles</em> per a contingut sensible en el temps com notícies, comunicats de premsa o entrades de blog.

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral

en: Triptych first
ca: Tríptic primer

en: Triptych middle
ca: Tríptic central

en: Triptych last
ca: Tríptic darrer

en: Main background
ca: Fons principal

en: Sidebar background
ca: Fons de la barra lateral

en: Sidebar borders
ca: Vores de les barres lateral

en: Footer background
ca: Fons del peu

en: Title and slogan
ca: Títol i eslògan

en: Upload an image to go with this article.
ca: Carregueu una imatge per anar amb aquest article.
