Recruiter (7.x-1.16) - en to he translation catalogue (39 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Article
he: כתבה

en: Help
he: עזרה

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Link color
he: צבע קישור

en: Featured
he: מובלט

en: File system
he: מערכת קבצים

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Installed %module module.
he: הותקן המודול %module.

en: Header top
he: ראש הכותרת העליונה

en: Header bottom
he: תחתית הכותרת

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: Private file system path
he: נתיב למערכת קבצים  פרטית

en: Basic page
he: עמוד פשוט

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
he: אפשר להשתמש ב<em>עמוד בסיסי</em> עבור תוכן סטטי, למשל עמוד ה'אודות' .

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
he: השתמש בתוויות בכדי לקבץ כתבות בנושאים דומים לקטגוריות.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
he: הכנס רשימת מילים מופרדות בפסיקים המתארות את התוכן שלך.

en: Footer first column
he: טור ראשון של כותרת תחתונה

en: Footer second column
he: טור שני של כותרת תחתונה

en: Footer third column
he: טור שלישי של כותרת תחתונה

en: Footer fourth column
he: טור רביעי של כותרת תחתונה

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
he: השתמשו ב<em>מאמרים</em> עבור תכנים תלויי זמן כמו חדשות, הודעות לעיתונות או הודעות בבלוג.

en: Highlighted
he: מובלט

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה

en: Triptych first
he: טריפטיכון ראשון

en: Triptych middle
he: טריפטיכון אמצעי

en: Triptych last
he: טריפטיכון אחרון

en: Main background
he: רקע ראשי

en: Sidebar background
he: רקע איזור צידי

en: Sidebar borders
he: גבולות איזור צידי

en: Footer background
he: רקע כותרת תחתונה

en: Title and slogan
he: כותרת וסלוגן

en: Upload an image to go with this article.
he: העלאת תמונה שתצורף למאמר זה
