Recruiter (7.x-1.16) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Article
si: ලිපි

en: Help
si: සහාය

en: Installed %module module.
si: මොඩියුලය %module ඉන්ස්‌ටෝල් කර හමාරයි.
