Recruiter (7.x-1.17) - en to cs translation catalogue (37 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Article
cs: Článek

en: Help
cs: Nápověda

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Text color
cs: Barva textu

en: Link color
cs: Barva odkazu

en: File system
cs: Systém souborů

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Installed %module module.
cs: Modul %module nainstalován.

en: Header top
cs: Začátek hlavičky

en: Header bottom
cs: Konec hlavičky

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: Private file system path
cs: Cesta k privátnímu systému souborů

en: Basic page
cs: Základní stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
cs: Pro statický obsah typu "O nás" použijte <em>základní stránky</em>.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
cs: Použijte tagy pro seskupení článků podle podobných témat v katergoriích

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
cs: K popisu obsahu zadejte seznam slov oddělených čárkami.

en: Footer first column
cs: První sloupec patičky

en: Footer second column
cs: Druhý sloupec patičky

en: Footer third column
cs: Třetí sloupec patičky

en: Footer fourth column
cs: Čtvrtý sloupec patičky

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
cs: <em>Články</em> lze použít pro stárnoucí obsah, jako jsou novinky, tiskové zprávy nebo blogy.

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel

en: Triptych first
cs: První triptych

en: Triptych middle
cs: Prostřední triptych

en: Triptych last
cs: Poslední triptych

en: Main background
cs: Hlavní pozadí

en: Sidebar background
cs: Pozadí postranního panelu

en: Sidebar borders
cs: Okraje postranního panelu

en: Footer background
cs: Pozadí patičky

en: Title and slogan
cs: Název a slogan

en: Upload an image to go with this article.
cs: Nahrát obrázek k tomuto článku
