Recruiter (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Article
af: Artikel

en: Help
af: Hulp

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
