Recruiter (7.x-1.3) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Article
kn: ಬರಹ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Text color
kn: ಪಠ್ಯ ಬಣ್ಣ

en: Link color
kn: ಕೊಂಡಿಯ ಬಣ್ಣ

en: Installed %module module.
kn: %module ಮಾಡ್ಯುಲ್ ಇನ್ಸ್ಟಾಲ್ ಮಾಡಲಾಗಿದೆ

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ

en: Basic page
kn: ಮೂಲ ಪುಟ

en: Main background
kn: ಮುಖ್ಯ ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: Sidebar background
kn: ಬದಿಪಟ್ಟಿ ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: Sidebar borders
kn: ಬದಿಪಟ್ಟಿ ಅಂಚು
