Recruiter (7.x-1.5) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Article
bn: আর্টিকেল

en: Help
bn: সহায়তা

en: Main menu
bn: প্রধান মেনু

en: Installed %module module.
bn: সংস্থাপিত %module মডিউল

en: Secondary menu
bn: দ্বিতীয় মেনু
