Recruiter (7.x-1.5) - en to hr translation catalogue (39 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Article
hr: Članak

en: Help
hr: Pomoć

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Link color
hr: Boja poveznice

en: Featured
hr: Istaknuto

en: File system
hr: Sustav datoteka

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Installed %module module.
hr: Instaliran %module modul.

en: Header top
hr: Vrh zaglavlje

en: Header bottom
hr: Dno zaglavlje

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: Private file system path
hr: Putanja sustava privatnih datoteka

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hr: Koristite <em>Statičnu stranicu</em> za nepromjenjive sadržaje poput stranice 'O nama'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hr: Koristite oznake kako bi grupirali unose o strodnim temema u kategorije.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
hr: Unesite, zarezom odvojen, popis riječi kako bi opisali svoj sadržaj.

en: Footer first column
hr: Prvi stupac podnožja

en: Footer second column
hr: Drugi stupac podnožja

en: Footer third column
hr: Treći stupac podnožja

en: Footer fourth column
hr: Četvrti stupac podnožja

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hr: Koristite <em>Članak</em> za sadržaje koji su vremenski određeni, poput vijesti, blog unosa ili priopćenja.

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac

en: Triptych first
hr: Triptih prvi

en: Triptych middle
hr: Triptih sredina

en: Triptych last
hr: Triptih zadnji

en: Main background
hr: Glavna pozadina

en: Sidebar background
hr: Pozadina stupca

en: Sidebar borders
hr: Rubovi stupaca

en: Footer background
hr: Pozadina podnožja

en: Title and slogan
hr: Naziv i slogan

en: Upload an image to go with this article.
hr: Otpremite prateću sliku za ovaj unos.
