Recruiter (7.x-1.6) - en to uk translation catalogue (45 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Article
uk: Стаття

en: Help
uk: Довідка

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Link color
uk: Колір посилання

en: Featured
uk: Пов’язане

en: File system
uk: Файлова система

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.

en: Installed %module module.
uk: Встановлено модуль %module.

en: Header top
uk: Верх заголовку

en: Header bottom
uk: Низ заголовку

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню

en: Private file system path
uk: Шлях до приватних файлів

en: Basic page
uk: Проста сторінка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
uk: <em>Прості сторінки</em> використовуються для розміщення незмінюваного вмісту на кшталт сторінки 'Про нас'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
uk: Теґи використовуються для групування статей зі схожими темами в категорії.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
uk: Введіть слова розділені комою для опису вашого матеріалу.

en: Footer first column
uk: Перша колонка нижнього колонтитулу

en: Footer second column
uk: Друга колонка нижнього колонтитулу

en: Footer third column
uk: Третя колонка нижнього колонтитулу

en: Footer fourth column
uk: Четверта колонка нижнього колонтитулу

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
uk: <em>Статті</em> використовуються для чутливих до дати публікації матеріалів на зразок новин, пресрелізів чи дописів до блоґу.

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель

en: Triptych first
uk: Перший триптих

en: Triptych middle
uk: Середній триптих

en: Triptych last
uk: Останній триптих

en: Main background
uk: Основне тло

en: Sidebar background
uk: Фон бічної панелі

en: Sidebar borders
uk: Межі бічної панелі

en: Footer background
uk: Тло нижнього колонтитулу

en: Title and slogan
uk: Заголовок і гасло

en: Upload an image to go with this article.
uk: Відвантажити зображення до цієї статті.

en: Imported terms for vocabulary @voc_name
uk: Імпортовано терміни зі словника @voc_name

en: Import finished
uk: Імпорт завершено

en: Install demo content
uk: Встановити демо контент

en: Flushed caches.
uk: Очищено кеші.

en: Import demo content
uk: Імпортувати демо-вміст
