Recruiter (7.x-1.8) - en to gl translation catalogue (39 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Article
gl: Artigo

en: Help
gl: Axuda

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Link color
gl: Color das ligazóns

en: Featured
gl: Destacado

en: File system
gl: Sistema de ficheiros

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Installed %module module.
gl: Modulo %module instalado.

en: Header top
gl: Parte superior da cabeceira

en: Header bottom
gl: Parte inferior da cabeceira

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Private file system path
gl: Ruta o sistema privado de arquivos

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
gl: Use etiquetas para agrupar artigos sobre temas semellantes en categorías.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
gl: Escriba unha lista de palabras separadas por comas para describir o seu contido.

en: Footer first column
gl: Primeira columna do pé de páxina

en: Footer second column
gl: Segunda columna do pé de páxina

en: Footer third column
gl: Terceira columna do pé de páxina

en: Footer fourth column
gl: Cuarta columna do pé de páxina

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
gl: Empregue <em>artigos</em> para tipos de contidos que dependan da data e hora coma novas, artigos de prensa ou entradas de blogs.

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral

en: Triptych first
gl: Tríptico o principio

en: Triptych middle
gl: Tríptico o medio

en: Triptych last
gl: Tríptico o final

en: Main background
gl: Fondo principal

en: Sidebar background
gl: Fondo da barra lateral

en: Sidebar borders
gl: Beira da barra lateral

en: Footer background
gl: Fondo do pé da páxina

en: Title and slogan
gl: Título e lema

en: Upload an image to go with this article.
gl: Subir unha imaxe para acompañar este artigo.
