Recruiter (7.x-1.9) - en to ku translation catalogue (25 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Article
ku: وتار

en: Help
ku: یارمەتی

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین

en: Link color
ku: ڕەنگی بەستەر

en: File system
ku: سیستمی پەڕگە

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Installed %module module.
ku: مۆدیولی %module دامەزرێنرا.

en: Header top
ku: لووتکەی سەرپەڕە

en: Header bottom
ku: ژێرەوەی سەرپەڕە

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Sidebar first
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی

en: Basic page
ku: پەڕەی سەرەتایی

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ku: جۆری <em>پەڕە سەرەتاییەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی نەگۆڕاوی وەک پەڕەی "دەربارەی ماڵپەڕ".

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ku: جۆری <em>وتارەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی گەرماوگەرمی وەک هەواڵەکان، وەشانی ڕۆژنامەگەری یان بڵاوکراوەی بڵاگ.

en: Sidebar second
ku: لاپارچەی دووەم

en: Main background
ku: پاشبنەمای سەرەکی

en: Sidebar background
ku: پاشبنەمای لاپارچە

en: Sidebar borders
ku: سنووری لاپارچە

en: Title and slogan
ku: ناونیشان و دروشم
