Recruiter (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (28 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: more
hy: ավելի

en: Article
hy: Հոդված

en: Last updated
hy: Վերջին թարմացում

en: File
hy: Ֆայլ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Link
hy: Հղում

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Help
hy: Օգնություն

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: User
hy: Օգտագործող

en: Page
hy: Էջ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Last access
hy: Վերջին մուտքը

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hy: Օգտագործեք թեգեր խմբավորելու համար հոդվածները նմանատիպ թեմաները բաժիններում:

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hy: Օգտագործել  <em>հոդվածները </em> շտապ բովանդակությունով ինչպիսիք են՝ նորությունները, մամլո հազորդագրությունները կամ բլոգի գրառումները :
