Recruiter Features (7.x-1.0-beta7) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: File
si: ගොනුව

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Languages
si: භාෂා
