Recruiter Features (7.x-1.0-rc1) - en to rm translation catalogue (6 entries)

en: Title
rm: vaglia

en: Description
rm: definiziun

en: True
rm: vair

en: Summary
rm: resumaziun

en: Region
rm: regiun

en: Location
rm: post
