Recruiter Features (7.x-1.0-rc2) - en to bo translation catalogue (64 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Last updated
bo: ཐེངས་རྗེས་མའི་གསར་སྒྱུར

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Last access
bo: ཐེངས་རྫེས་མའི་བེད་སྤྱོད

en: Last login
bo: ཐེངས་རྗེས་མའི་ནང་འཇུག

en: Address
bo: ས་གནས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Updated date
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པའི་དུས

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Member for
bo: ཐོ་འགོད་བྱས་པའི་དུས་ཡུན

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: User name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Post date
bo: སྤེལ་པའི་དུས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: View panes
bo: གནས་ཁུལ་ལ་ལྟ་ཀློག

en: Content pane
bo: ནང་དོན་གྱི་ཁུལ

en: Profile type
bo: སྒྲིག་འགོད་ཡིག་ཆའི་རིགས

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན

en: Author uid
bo: རྩོམ་མཁན་གྱི uid
