Recruiter Features (7.x-1.0-rc2) - en to bs translation catalogue (40 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: user
bs: korisnik

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: more
bs: još

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Last updated
bs: Zadnji put osvježeno

en: Date
bs: Datum

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Active
bs: Aktivan

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Roles
bs: Uloge

en: Location
bs: Lokacija

en: Last access
bs: Zadnji pristup

en: Address
bs: Adresa

en: Role
bs: Uloga

en: First name
bs: Ime

en: Users
bs: Korisnici

en: Profile
bs: Profil

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Member for
bs: Član od

en: Languages
bs: Jezici

en: User name
bs: Korisničko ime

en: Apply
bs: Primjeni

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: Post date
bs: Datum objave
