Recruiter Features (7.x-1.0-rc2) - en to et translation catalogue (74 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: user
et: kasutaja

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: more
et: veel

en: Enabled
et: Lubatud

en: Last updated
et: Viimati uuendatud

en: File
et: Manus

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: True
et: Tõene

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Region
et: Regioon

en: Mail
et: E-post

en: User
et: Kasutaja

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Roles
et: Rollid

en: Location
et: Asukoht

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Last login
et: Viimane sisselogimine

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: Desc
et: Kahanev

en: Jobs
et: Tööd

en: Role
et: Roll

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Users
et: Kasutajad

en: Profile
et: Profiil

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Updated date
et: Viimati uuendatud

en: Birthday
et: Sünnipäev

en: Attachments
et: Manused

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Member for
et: Liikmeks oldud aeg

en: Languages
et: Keeled

en: author
et: autor

en: Changed
et: Muudetud

en: User name
et: Kasutajanimi

en: Photo
et: Pilt

en: Apply
et: Rakenda

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: Company name
et: Ettevõtte nimi

en: Profile ID
et: Profiili ID

en: Education
et: Haridus

en: Post date
et: Postituse kuupäev

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Content pane
et: Sisupaneel

en: Job title
et: Amet

en: Submitted on %date
et: Vastatud %date

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Author uid
et: Autori uid

en: Displaying @start - @end of @total
et: Kuvatakse @start - @end / @total
