Recruiter Features (7.x-1.0-rc2) - en to fil translation catalogue (28 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Content
fil: Nilalaman

en: Username
fil: Bansag

en: Type
fil: Uri

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Language
fil: Wika

en: more
fil: marami pa

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Last updated
fil: Huling binago

en: Date
fil: Petsa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Name
fil: Pangalan

en: Created
fil: Inilikha

en: All
fil: Lahat

en: Active
fil: Aktibo

en: Block
fil: Tipak

en: Page
fil: Pahina

en: Roles
fil: Mga papel

en: Users
fil: Mga tagagamit

en: ‹ previous
fil: ‹ nakaraan

en: next ›
fil: susunod ›

en: Member for
fil: Kasapi nang

en: Languages
fil: Mga wika

en: « first
fil: « una

en: last »
fil: huli »
