Recruiter Features (7.x-1.0-rc2) - en to hy translation catalogue (42 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: user
hy: օգտագործող

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: more
hy: ավելի

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Last updated
hy: Վերջին թարմացում

en: File
hy: Ֆայլ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Link
hy: Հղում

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: True
hy: Ճիշտ

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Mail
hy: Փոստ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Last access
hy: Վերջին մուտքը

en: Last login
hy: Վերջին մուտքը

en: Role
hy: Դեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: author
hy: հեղինակ

en: « first
hy: « առաջինը
