Recruiter Features (7.x-1.0-rc2) - en to is translation catalogue (59 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: user
is: notandi

en: E-mail
is: Netfang

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Username
is: Notendanafn

en: Email address
is: Netfang

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Tungumál

en: more
is: meira

en: Enabled
is: Virkt

en: Last updated
is: Síðast uppfært

en: File
is: Skrá

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Link
is: Hlekkur

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: True
is: Rétt

en: Summary
is: Samantekt

en: Region
is: Svæði

en: Submitted by
is: Innsent af

en: Mail
is: Póstur

en: User
is: Notandi

en: Email
is: Netfang

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: Active
is: Virkt

en: Block
is: Blokk

en: Page
is: Síða

en: Roles
is: Hlutverk

en: Location
is: Staðsetning

en: Last login
is: Síðasta innskráning

en: Phone
is: Sími

en: Address
is: Heimilisfang

en: Role
is: Hlutverk

en: First name
is: Fornafn

en: Last name
is: Eftirnafn

en: Users
is: Notendur

en: Defaults
is: Sjálfgildi

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Updated date
is: Dags. uppfært

en: Attachments
is: Viðhengi

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: Member for
is: Meðlimur í

en: Languages
is: Tungumál

en: author
is: höfundur

en: Photo
is: Mynd

en: Apply
is: Virkja

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: Organization
is: Stofnun

en: Company name
is: Nafn fyrirtækis

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
