Recruiter Features (7.x-1.0-rc2) - en to km translation catalogue (44 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Last updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: File
km: ឯកសារ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Link
km: តំណ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Region
km: តំបន់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Location
km: ទីតាំង

en: Last access
km: ចូលដំណើរការ​ចុងក្រោយ

en: Last login
km: ការ​ចូល​ចុង​ក្រោយ

en: Role
km: តួនាទី

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Attachments
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Member for
km: សមាជិក​សម្រាប់

en: Languages
km: ភាសា

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »
