Recruiter Features (7.x-1.0-rc2) - en to lt translation catalogue (63 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: user
lt: narys

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Audience
lt: Auditorija

en: more
lt: daugiau

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: File
lt: Failas

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Summary
lt: Įžanga

en: Region
lt: Sritis

en: Submitted by
lt: Pateikė

en: Mail
lt: Paštas

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Roles
lt: Rolės

en: Location
lt: Vieta

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Last login
lt: Paskutinis prisijungimas

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: Role
lt: Rolė

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Users
lt: Nariai

en: Profile
lt: Profilis

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Member for
lt: Narys jau

en: Languages
lt: Kalbos

en: author
lt: autorius

en: Changed
lt: Pakeista

en: User name
lt: Nario vardas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Company name
lt: Įmonės pavadinimas

en: Post date
lt: Įrašo data

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Profile type
lt: Profilio tipas
