Recruiter Features (7.x-1.0-rc2) - en to sl translation catalogue (41 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: user
sl: uporabnik

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Email address
sl: E-naslov

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: more
sl: več

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Last updated
sl: Nazadnje posodobljeno

en: File
sl: Datoteka

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Link
sl: Povezava

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Summary
sl: Povzetek

en: Region
sl: Regija

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Roles
sl: Vloge

en: Location
sl: Mesto

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: Users
sl: Uporabniki

en: Profile
sl: Profil

en: Attachments
sl: Priponke

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Member for
sl: Registriran

en: Languages
sl: Jeziki

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »
