Recruiter Features (7.x-1.0-rc2) - en to th translation catalogue (31 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: user
th: ผู้ใช้

en: E-mail
th: อีเมล

en: Delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Last updated
th: แก้ไข

en: File
th: ไฟล์

en: Date
th: วันที่

en: Link
th: ลิงค์

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: Email
th: อีเมล

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Last login
th: เข้าสู่ระบบล่าสุด

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Address
th: ที่อยู่

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล

en: Profile
th: ประวัติผู้ใช้

en: Updated date
th: วันที่ปรับปรุง

en: author
th: ผู้เขียน

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Post date
th: วันที่โพสต์

en: Author uid
th: uid ผู้เขียน

en: Displaying @start - @end of @total
th: แสดง @start - @end of @total
