Recruiter Features (7.x-1.0-rc3) - en to ht translation catalogue (24 entries)

en: Body
ht: Kò

en: user
ht: itilizatè

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: more
ht: plis

en: Enabled
ht: Aktif

en: Date
ht: Dat

en: Name
ht: Non

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Languages
ht: Lang

en: author
ht: otè

en: Changed
ht: Chanje

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
