Recruiter Features (7.x-1.0-rc3) - en to kk translation catalogue (38 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: user
kk: пайдаланушы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Email address
kk: Email адресі

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Last updated
kk: Сонғыда жанартылған

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Link
kk: Сілтеме

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Region
kk: Аумақ

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Location
kk: Орналасуы

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Profile
kk: Профиль

en: Birthday
kk: Туылған жылы

en: Attachments
kk: Косымшалар

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Member for
kk: Қатысу уақыты

en: Languages
kk: Тілдер

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »
