Recruiter Features (7.x-1.0-rc3) - en to oc translation catalogue (63 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: user
oc: utilizaire

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: more
oc: mai

en: Enabled
oc: Activat

en: Last updated
oc: Darrièra mesa a jorn

en: File
oc: Fichièr

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Link
oc: Ligam

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: True
oc: Verai

en: Summary
oc: Resumit

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: User
oc: Utilizaire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Active
oc: Actiu

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Roles
oc: Ròtles

en: Location
oc: Emplaçament

en: Last access
oc: Darrièr accès

en: Last login
oc: Darrièra connexion

en: Address
oc: Adreça

en: Role
oc: Ròtle

en: Users
oc: Utilizaires

en: Profile
oc: Perfil

en: Defaults
oc: Paramètres per defaut

en: Sort by
oc: Triar per

en: Updated date
oc: Data de mesa a jorn

en: Birthday
oc: Data de naissença

en: Attachments
oc: Fichièrs estacats

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Member for
oc: Membre dempuèi

en: Languages
oc: Lengas

en: author
oc: autor

en: Changed
oc: Modificat

en: Resume
oc: Reprendre

en: Apply
oc: Aplicar

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Offset
oc: Decalatge

en: Company name
oc: Nom de la societat

en: Post date
oc: Data de publicacion

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: View panes
oc: Volets de vista

en: Content pane
oc: Volet de contengut

en: Master
oc: Maître

en: Author uid
oc: uid de l'autor
