Recruiter Features (7.x-1.0-rc3) - en to ru translation catalogue (90 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: user
ru: пользователь

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Content
ru: Содержимое

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Language
ru: Язык

en: Audience
ru: Аудитория

en: more
ru: ещё

en: Enabled
ru: Включено

en: Last updated
ru: Последнее обновление

en: File
ru: Файл

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: Link
ru: Ссылка

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: True
ru: Истина

en: Summary
ru: Сводка

en: Region
ru: Область

en: Submitted by
ru: Добавлено пользователем

en: Mail
ru: Почта

en: User
ru: Пользователь

en: Created
ru: Создано

en: All
ru: Все

en: Active
ru: Активно

en: Block
ru: Блок

en: Page
ru: Страница

en: Roles
ru: Роли

en: Location
ru: Место

en: Last access
ru: Последнее посещение

en: Last login
ru: Последний вход

en: Phone
ru: Телефон

en: Address
ru: Адрес

en: Desc
ru: По убыванию

en: preview
ru: просмотр

en: Role
ru: Роль

en: First name
ru: Имя

en: Last name
ru: Фамилия

en: Users
ru: Пользователи

en: Profile
ru: Профиль

en: Defaults
ru: По умолчанию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Updated date
ru: Дата обновления

en: Birthday
ru: День рождения

en: Attachments
ru: Вложения

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: Member for
ru: Зарегистрирован на сайте

en: Languages
ru: Языки

en: author
ru: автор

en: Changed
ru: Изменение

en: User name
ru: Имя пользователя

en: Applicant
ru: Соискатель

en: Resume
ru: Продолжить

en: flag
ru: отметить

en: Photo
ru: Фото

en: Apply
ru: Применить

en: Application
ru: Приложение

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: Organization
ru: Организация

en: Offset
ru: Пропустить

en: Company name
ru: Название компании

en: Admin links
ru: Административные ссылки

en: Profile ID
ru: ID профиля

en: Workflow state
ru: Состояние рабочего процесса

en: About me
ru: Обо мне

en: Education
ru: Обучение

en: Post date
ru: Дата публикации

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: View panes
ru: Представления-Фрагменты

en: Content pane
ru: Фрагмент панели

en: Empty.
ru: Пусто.

en: Job title
ru: Должность

en: Submitted on %date
ru: Отправлено %date

en: Additional notes
ru: Примечания

en: Profile type
ru: Тип профиля

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Required fields
ru: Обязательные поля

en: Master
ru: Основной

en: Empty text.
ru: Пустой текст.

en: Author uid
ru: UID Автора

en: Displaying @start - @end of @total
ru: Отображается с @start по @end из @total

en: Displaying @start - @end of @total users.
ru: Отображается с @start по @end из @total пользователей.
