Recruiter Features (7.x-1.0-rc3) - en to se translation catalogue (26 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: user
se: geavaheaddji

en: E-mail
se: Epoasta

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Username
se: Geavahannamma

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: File
se: Fiila

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: Mail
se: E-boasta

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: Member for
se: Miellahttu leamaš

en: Languages
se: Gielat

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »
