Recruiter Features (7.x-1.0-rc3) - en to te translation catalogue (46 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: user
te: వాడుకరి

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Audience
te: ప్రేక్షకులు

en: more
te: మరిన్ని

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Last updated
te: చివరి తాజాకరణ

en: File
te: ఫైల్

en: Date
te: తేదీ

en: Link
te: లింకు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: True
te: సత్యం

en: Summary
te: సారాశం

en: Region
te: ప్రాంతం

en: Mail
te: మెయిల్

en: User
te: వాడుకరి

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Last access
te: చివరి దర్శనం

en: Last login
te: చివరి ప్రవేశం

en: Address
te: చిరునామా

en: Role
te: పాత్ర

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Attachments
te: జోడింపులు

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Member for
te: సభ్యుడుగా

en: Languages
te: భాషలు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: - All -
te: - అన్ని -
