Recruiter Features (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (49 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: user
af: gebruiker

en: Request new password via e-mail.
af: Versoek 'n nuwe wagwoord via E-pos.

en: E-mail
af: E-pos

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Email address
af: E-posadres

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Audience
af: Gehoor

en: more
af: meer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Last updated
af: Laas opgedateer

en: File
af: Lêer

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Link
af: Skakel

en: Name
af: Naam

en: Submitted by
af: Ingedien deur

en: Mail
af: E-pos

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Roles
af: Rolle

en: Location
af: Ligging

en: Last access
af: Laaste toegang

en: Role
af: Rol

en: Users
af: Gebruikers

en: Profile
af: Profiel

en: Attachments
af: Aanhangsels

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Member for
af: Lid vir

en: Request new password
af: Versoek nuwe wagwoord

en: Languages
af: Tale

en: Log out
af: Teken uit

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: User account
af: Gebruikersrekening

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
