Recruiter Features (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (37 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: user
am: ተጠቃሚ

en: Request new password via e-mail.
am: በኢ-ሜል አዲስ የይለፍ ቃል ጠይቅ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Date
am: ቀን

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Region
am: ክልል

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Active
am: ገባሪ

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Location
am: ቦታ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: Member for
am: አባልነት ለ

en: Request new password
am: አዲስ የይለፍ ቃል ጠይቅ

en: Languages
am: ቋንቋዎች

en: Log out
am: ውጣ

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »

en: User account
am: የተጠቃሚ መለያ
