Recruiter Features (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (70 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: user
ar: مستخدم

en: Request new password via e-mail.
ar: طلب كلمة مرور جديدة عن طريق البريد الإلكتروني.

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Audience
ar: جمهور

en: more
ar: المزيد

en: Enabled
ar: مفعل

en: Last updated
ar: آخر تحديث

en: File
ar: ملف

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Link
ar: رابط

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: True
ar: صحيح

en: Summary
ar: الملخص

en: Region
ar: المنطقة

en: Submitted by
ar: تم الإرسال من طرف

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: User
ar: المستخدم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Active
ar: نشط

en: Block
ar: الصندوق

en: Page
ar: الصفحة

en: Roles
ar: الأدوار

en: Location
ar: الموضع

en: Last access
ar: آخر وصول

en: Last login
ar: آخر تسجيل للدخول

en: Address
ar: العنوان

en: Desc
ar: تنازلي

en: Role
ar: الدور

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: Users
ar: المستخدمين

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: Defaults
ar: الوضعيات الافتراضية

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Updated date
ar: تاريخ التحديث

en: Attachments
ar: المرفقات

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Member for
ar: مسجل بالموقع منذ

en: Request new password
ar: طلب كلمة مرور جديدة

en: Languages
ar: اللغات

en: author
ar: مؤلف

en: Log out
ar: خروج

en: Changed
ar: تم التغير

en: User name
ar: اسم المستخدم

en: Apply
ar: تطبيق

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: User account
ar: حساب المستخدم

en: - All -
ar: - الكل -

en: User menu
ar: قائمة المستخدم

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
ar: تحتوي قائمة <em>المستخدم</em> على الروابط ذات الصلة بحساب المستخدم، كرابط 'تسجيل الخروج'.

en: Submitted on %date
ar: تم الإرسال في %date

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
