Recruiter Features (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (43 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: user
ast: usuariu

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: more
ast: más

en: Enabled
ast: Activáu

en: Last updated
ast: Anovamientu últimu

en: File
ast: Ficheru

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Link
ast: Enllaz

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Summary
ast: Resume

en: Region
ast: Rexón

en: User
ast: Usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Location
ast: Llugar

en: Last access
ast: Accesu últimu

en: Last login
ast: Sesión última

en: Role
ast: Rol

en: Users
ast: Usuarios

en: Profile
ast: Perfil

en: Attachments
ast: Axuntos

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: Member for
ast: Miembru hai

en: Request new password
ast: Pedir una clave nueva

en: Languages
ast: Llingües

en: Log out
ast: Desconeutar
