Recruiter Features (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (52 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: user
bg: потребител

en: Request new password via e-mail.
bg: Заявяване на нова парола чрез имейл.

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Username
bg: Потребителско име

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: more
bg: още

en: Enabled
bg: Активиран

en: Last updated
bg: Последно обновяване

en: File
bg: Файл

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Link
bg: Линк

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Summary
bg: Обзор

en: Region
bg: Област на сайта

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Roles
bg: Роли

en: Location
bg: Местоположение

en: Last access
bg: Последен достъп

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: Role
bg: Роля

en: Users
bg: Потребители

en: Profile
bg: Профил

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Member for
bg: Член от

en: Request new password
bg: Заявка за нова парола

en: Languages
bg: Езици

en: Log out
bg: Излез

en: Apply
bg: Търси

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: User account
bg: Потребителски акаунт

en: User menu
bg: Потребителско меню
