Recruiter Features (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (51 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: user
eo: uzanto

en: Request new password via e-mail.
eo: Petu novan pasvorton retpoŝte.

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: more
eo: pli

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Last updated
eo: Laste ĝisdatigita

en: File
eo: Dosiero

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Link
eo: Ligilo

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Region
eo: Regiono

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Roles
eo: Roloj

en: Location
eo: Loko

en: Last access
eo: Lasta aliro

en: Desc
eo: malkreske

en: Users
eo: Uzantoj

en: Profile
eo: Profilo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Attachments
eo: Alkroĉaĵoj

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Member for
eo: Membro dum

en: Request new password
eo: Petu novan pasvorton

en: Languages
eo: Lingvoj

en: Log out
eo: Elsaluti

en: Apply
eo: Apliku

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: User account
eo: Uzanta konto

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: User menu
eo: Uzanta menuo

en: Asc
eo: kreske
