Recruiter Features (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (72 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: user
eu: erabiltzailea

en: Request new password via e-mail.
eu: Eskatu pasahitz berria e-posta bidez.

en: E-mail
eu: E-posta

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: more
eu: gehiago

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Last updated
eu: Azken eguneraketa

en: File
eu: Fitxategi

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Link
eu: Esteka

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: True
eu: Egiazkoa

en: Summary
eu: Laburpena

en: Region
eu: Atal

en: Mail
eu: Posta

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Roles
eu: Zereginak

en: Location
eu: Kokalekua

en: Last access
eu: Azken atzipena

en: Last login
eu: Azken saioa

en: Address
eu: Helbidea

en: Desc
eu: Beheraka

en: Role
eu: Rol

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Personal information
eu: Informazio pertsonala

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Profile
eu: Profila

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: Updated date
eu: Eguneratze data

en: Attachments
eu: Eranskinak

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Member for
eu: Kidea noiztik

en: Request new password
eu: Eskatu pasahitz berria

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: author
eu: egilea

en: Log out
eu: Irten

en: Changed
eu: Aldatuta

en: User name
eu: Erabiltzaile izena

en: Photo
eu: Argazkia

en: Apply
eu: Ezarri

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Organization
eu: Erakundea

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: User account
eu: Erabiltzaile kontua

en: Profile ID
eu: Profilaren ID-a

en: Post date
eu: Argitaratze data

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Content pane
eu: Eduki panela

en: User menu
eu: Erabiltzaile menua

en: Submitted on %date
eu: Bidalketaren data: %date

en: Asc
eu: Goraka
