Recruiter Features (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (85 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: user
fi: käyttäjä

en: Request new password via e-mail.
fi: Pyydä uutta salasanaa sähköpostitse.

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Audience
fi: Yleisö

en: more
fi: lisää

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Last updated
fi: Viimeksi päivitetty

en: File
fi: Tiedosto

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Link
fi: Linkki

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: True
fi: Tosi

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Region
fi: Alue

en: Submitted by
fi: Lähettäjä

en: Mail
fi: Sähköposti

en: User
fi: Käyttäjä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Active
fi: Voimassa

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Location
fi: Sijainti

en: Last access
fi: Viimeksi paikalla

en: Last login
fi: Viimeisin kirjautuminen

en: Phone
fi: Puhelin

en: Address
fi: Osoite

en: Role
fi: Rooli

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Profile
fi: Profiili

en: Defaults
fi: Oletusasetukset

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Updated date
fi: Päivitetty

en: Attachments
fi: Liitteet

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Member for
fi: Käyttäjä jo

en: Request new password
fi: Pyydä uutta salasanaa

en: Languages
fi: Kielet

en: author
fi: kirjoittaja

en: Log out
fi: Kirjaudu ulos

en: Changed
fi: Muuttunut

en: User name
fi: Käyttäjän nimi

en: Resume
fi: Jatka

en: flag
fi: lippu

en: Photo
fi: Valokuva

en: Apply
fi: Käytä

en: Application
fi: Sovellus

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Organization
fi: Organisaatio

en: Company name
fi: Yrityksen nimi

en: User account
fi: Käyttäjätili

en: Profile ID
fi: Profiilin ID

en: Post date
fi: Lähetetty

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: View panes
fi: Näkymäpaneelit

en: Content pane
fi: Sisältöpaneeli

en: User menu
fi: Käyttäjävalikko

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
fi: <em>Käyttäjävalikko</em> sisältää käyttäjätileihin liittyvät valikkolinkit samoin kuin "kirjaudu ulos" linkin.

en: Submitted on %date
fi: Lähetetty %date

en: Master
fi: Isäntä

en: Manage jobs
fi: Hallinnoi työpaikkailmoituksia

en: Empty text.
fi: Tyhjä teksti.

en: Resume search
fi: Ansioluettelohaku

en: all items
fi: Kaikki

en: Author uid
fi: Kirjoittajan käyttäjä ID (uid)

en: bookmarks
fi: kirjanmerkit
